OFERTA GMC RENT

ZAREZERWUJ AUTO

Welcome to our site! What car do you want to rent?

c a r   r e n t a l 

ul. Wrzeciono 49 lok. 38, 01 - 950 Warszawa

+48 794 666 500,  +48 793 666 500

Jak możemy Ci pomóc?

 

Masz pytania odnośnie wynajmu aut?

Jesteśmy dla Ciebie i służymy pomocą.

 

Zadzwoń do nas lub napisz,

odpowiemy jak najszybciej tylko się da!

 

tel. +48 794 666 500,  +48 793 666 500

e-mail: biuro@gmcrent.pl

Zadzwoń do nas

(+48) 794 666 500

Usługa podstawienia auta w dowolne, wskazane przez klienta miejsce np. serwis, dom, firma, myjnia czy też lotnisko. Wybór usługi D2D realizowanej przez GMC rent to oszczędność czasu i pieniędzy. W czasie gdy Państwo będą realizować zadania zaplanowane na dany dzień GMC rent zaopiekuje się waszym samochodem.

Usługa dor to dor skierowana jest przede wszystkim do firm leasingowych dealerów i serwisów samochodowych, firm posiadających duże i małe floty samochodowe ale również do klientów prywatnych. 

   DOOR TO DOOR

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Usługa skierowana jest zarówno do najbardziej wymagających klientów indywidualnych, ceniących sobie bezpieczeństwo, prestiż oraz najwyższe standardy usług jak i większych grup wymagających przewiezienia w wygodnych warunkach  w dowolne miejsce, samochodami osobowymi lub busami. 

Obsługujemy w szczególności imprezy, wycieczki, konferencje jak i wyjazdy pracowników. 

Zapewniamy indywidualne, elastyczne i w pełni profesjonalne podejście do każdego klienta, łącznie z odbiorem i dostarczeniem klienta w dowolne miejsce. 

Ceny obliczane są indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia

   SAMOCHÓD Z KIEROWCĄ

Usługa skierowana do małych i dużych przedsiębiorców, którzy posiadają floty samochodowe. Jeżeli zarządzaniem nim jest dla Państwa zbyt kosztowne i czasochłonne, a czas i energie traconą na zarządzanie nimi wolelibyście poświęcić w rozwój własnego przedsiębiorstwa to ta oferta jest właśnie dla was. 

GMC rent oferuje kompleksowe zarządzanie flotami Państwa przedsiębiorstwa na terenie całego kraju. Zajmiemy się obsługą pojazdów pod kątem obsługi serwisowej, zarządzania sezonową wymianą opon, rozliczania szkód komunikacyjnych, podstawieniem samochodu zastępczego w razie kolizji lub awarii. 

Zarządzanie flotą przez GMC rent nie tylko oszczędność czasu ale również gwarancja obniżenia kosztów floty w Państwa Przedsiębiorstwie. 

   ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Wynajem średnio i długoterminowy  to usługa  umożliwiająca korzystania z samochodu w okresie od 1 do 60 miesięcy. W tym przypadku ze względu na dłuższy okres najmu jest  cena jest dużo bardziej atrakcyjna niż w wynajmie krótkoterminowych, a  oferta sporządzana jest indywidualnie do potrzeb Klienta. Procedura związana z rozpoczęciem najmu jest tak samo nieskomplikowana jak przy wynajmie krótkoterminowym. Klien w każdej chwili może wynająć, zamienić samochód lub zrezygnować z usługi.

GMC rent w ramach tej usługi zapewnia również pełną obsługę serwisowąsezonowe wymiany oponpełen pakiet ubezpieczeniowy wraz z likwidacją szkód komunikacyjnych, a także samochód zastępczy na czas naprawy. 

Główne zalety usługi:

 • właścicielem pojazdów przez cały czas najmu jest GMC rent  a po zakończeniu najmu pojazd pozostaje w rękach Wynajmującego,

 • brak początkowego wkładu własnego, 

 • stała miesięczna rata,

 • możliwość szybkiego zwiększenia floty, 

 • bardzo szybki termin realizacji zlecenia - dostawy samochodu,

 • osobisty doradca przez cały czas trwania umowy,

 • stawki za wynajem indywidualnie przygotowane dla każdego klienta,

 • klient po zakończeniu kontraktu nie martwi się o sprzedaż samochodów, 

 • po upływie kontraktu, klient ma prawo na preferencyjnych warunkach przedłużyć usługę.

Usługa dostępna zarówno dla klienta indywidualnego jak i firm. 

   WYNAJEM ŚREDNIO I DŁUGOTERMINOWY

Wynajem krótkoterminowy o usługa polegająca na najmie samochodu w krótkim okresie czasu, najczęściej od 1 do 30 dni. Usługa ta skierowana jest  zarówno do osób prywatnych jak i firm. Procedury związane z uruchomieniem wynajmu krótkoterminowego są bardzo uproszczone i nie wymagają tak skomplikowanej analizy, jak ma to miejsce w przypadku finansowania pojazdów w leasingu czy wynajmie długoterminowym. Cena uwarunkowana jest od ilości dni najmu, klasy pojazdu, dodatkowego wyposażenia oraz dziennego limitu kilometrów. 

W ramach opłaty za usługę zapewniamy Państwu obsługę serwisową, opony sezonowepełen pakiet usług ubezpieczeniowych wraz z rozliczeniem szkód komunikacyjnych oraz zapewnieniem samochodu zastępczego na czas awarii lub szkody komunikacyjnej.

GMC rent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferuje swoim klientom usługę kompleksową, dostosowaną do Państwa potrzeb i wymagań. 

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY to szereg korzyści dla Państwa, z których najważniejsze to m.in:

 • możliwość natychmiastowej rezerwacji i odbioru pojazdu,

 • możliwość zwrotu pojazdu w dowolnym miejscu,

 • konkurencyjne stawki wynajmu indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb,

 • pełna obsługa techniczna,

 • 24 godzinny assistance likwidacji szkód komunikacyjnych,

 • gwarancja samochodu zastępczego w przypadku awarii,

 • możliwość przedłużenia okresu wynajmu na dowolny czas,

 • pełny pakiet ubezpieczeń,

 • gwarancja nowych samochodów  (nie starsze niż 24 miesiące), 

 • szeroka gama dostępnych marek samochodów.

   WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Inne auta z naszej oferty

NAJCZĘŚCIEJ WYNAJMOWANE AUTA:

GMC Rent oferuje dla swoich klientów m.in. wynajem krótkoterminowy, długoterminowy oraz usługę door to door. Poniżej znaleźć można szczegółowy opis wszystkich usług. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą GMC rent. 

DODATKOWE KORZYŚCI Z WYNAJMU AUT W GMC RENT:

Ważne dokumenty:

O nas

Przydatne informacje

Naszą misją jest pełne zadowolenie klienta, które udaje nam się osiągnąć dzięki najwyższej jakości, doświadczeniu w branży samochodowej naszych pracowników oraz najwyższej jakości oferowanych pojazdów. 

© Copyright  2019 GMC RENT

Created by Smart Pixel

Kontakt

ul. Wrzeciono 49 lok. 38, 01 - 950 Warszawa

+48 794 666 500,  793 666 500